Floristikas skola – meistardarbnīca Grieta - Floristika - Prof. pilnveide

Floristika
Ieraksts atjaunots:2015-08-20
Programmas veidsProfesionālās pilnveides izglītība (20P vai 30P)
Izglītības dokuments Profesionālās pilnveides izglītības apliecība;
Licence / akreditācijaVairāk par licencēšanu/akreditāciju lasīt šeit
Programmas kods20P81700
 
Ilgums160 stundas
Izglītības ieguves formaKlātiene
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksaPar maksu
 
Programmas aprakstsProgramma ir sadalīta pa tēmām atbilstoši gadalaikam. Tādējādi vide un apstākļi rosina domas atbilstoši tēmai un arī izmantojamie materiāli atbilst mūsu tautas mentalitātei un sagādes iespējām. Apmācāmie 3 dienas pēc kārtas veido darbus attiecīgās tēmas ietvaros.

Katras nodarbības beigās notiek darbu analīze. Darbi tiek analizēti atbilstoši starptautiskajiem vērtēšanas kritērijiem. Skolu beidzot, izglītojamie kārto eksāmenu, kurš sastāv no teorētiskās daļas (jautājumu tests par visu mācību kursu) un praktiskās daļas. Praktiskā daļa sastāv no 6 darbiem – līgavas pušķa izgatavošana, kāzu auto dekorēšana, apsveikuma pušķa veidošana, sēru vainaga vai pušķa veidošana un diviem mājas darbiem - kolāžas un podaugu florālās integrācijas. Darbus vērtē Latvijas Floristu apvienības ekspertu komisija. Līdz ar skolas beigšanas apliecību pozitīvi novērtēto darbu autori saņem arī Latvijas Amatniecības kameras zeļļa diplomu. Skolas absolventiem vismaz reizi gadā tiek organizēti kvalifikācijas celšanas kursi, kuros izglītojamie iepazīstas ar jaunākajām tendencēm floristikā.

Pēc profesionālās pilnveides programmas apgūšanas izglītojamajiem ir iespēja turpināt mācīties augstākas kvalifikācijas iegūšanai.
Programmas mājaslapawww.grieta-floristika.blogspot.com/p/izglitiba.html
Iepriekšējā izglītība, prasībasPamatizglītība
Pieaugušo izglītības iestāde
Iepriekšējais nosaukums:Floristikas skola – meistardarbnīca Grieta
Jāņa Čakstes bulvāris 7, Jelgava, LV-3001
Tel:26189613
E-pasts:info@ziedipuke.lv  grieta-floristika.blogspot.com