Latvijas Universitāte - Pirmsskolas saturs un didaktika (B) - Pedagogu B programmas

Pirmsskolas saturs un didaktika (B)
Ieraksts atjaunots:2018-10-11
Programmas veidsPedagogu profesionālā pilnveide - B programmas
Izglītības dokuments IZM saskaņots sertifikāts;
Licence / akreditācijaVairāk par licencēšanu/akreditāciju lasīt šeit
 
Ilgums80 stundas
Izglītības ieguves formaKlātiene vakara
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksaPar maksu
 
Programmas aprakstsProgrammas mērķauditorija - pedagogi, kuriem ir 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība un sākumizglītības vai 1.-4.klašu skolotāja profesionālā kvalifikācija, vai 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība pedagoģijā.

Programmas mērķis ir nodrošināt skolotāju vienotu izpratni par pirmsskolas izglītības programmas īstenošanu valstī, īstenot vienotu pieeju pirmsskolas vecuma bērnu sagatavošanā skolai, sekmēt izpratni par pirmsskolas vecuma bērnu attīstības likumsakarībām, pedagoģiskā procesa organizāciju pirmsskolā atbilstoši mūsdienu prasībām un tendencēm, par individuālās pieejas nozīmību pirmsskolēna ES koncepcijas īstenošanā un radošuma veicināšanā.
Skolotāji iegūs izpratni par pēctecības nozīmību pirmsskolas un sākumskolas pedagoģiskajā pieejā, par atšķirīgajām pieejām bērnu prasmju veidošanas procesam un praksē nostiprinās pilnveidotās prasmes pedagoģiskā procesa plānošanā un tā īstenošanas dažādu iespēju izmantošanā, nodrošinot bērna personības attīstību.

Programmas apguves rezultātā tiks iegūts Sertifikāts par tiesībām strādāt pirmsskolas izglītības programmās.
Programmas mājaslapawww.ppmf.lu.lv/par-fakultati/strukturvienibas/centri/pieaug-pedag-izgl/talakizgl-piic/pirmsskolas-saturs
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumus studiju programmās 2019./2020. gadā lejupielādēt šeit
Augstskola
Raiņa bulvāris 19, Rīga, LV-1586
Tel:67034444
E-pasts:lu@lu.lv  www.lu.lv