Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija - Ilgtspējīga tūrisma attīstības iespējas īpaši aizsargājamās dabas teritorijās (ĪADT). Rāznas nacionālā parka piemērs - Pieaugušo neformālā izglītība

Ilgtspējīga tūrisma attīstības iespējas īpaši aizsargājamās dabas teritorijās (ĪADT). Rāznas nacionālā parka piemērs
Ieraksts atjaunots:2018-06-14
Programmas veidsProfesionālā izaugsme un personīgā attīstība (pieaugušo neformālā izglītība)
Izglītības dokuments Apliecība;
Licence / akreditācijaVairāk par licencēšanu/akreditāciju lasīt šeit
 
Ilgums40 stundas
Izglītības ieguves formaKlātiene
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksa26 EUR (ja nodarbības notiek Rēzeknē un ja grupā ir vismaz 20 personas) (2018.g.)
 
Programmas aprakstsProgrammas mērķauditorija: studenti (akadēmiskā bakalaura studiju programma “Viesmīlības vadība”, profesionālās bakalaura studiju programmas “Skolotājs” studiju moduļi “Ģeogrāfijas un sociālo zinību skolotājs”, “Mājturības/mājsaimniecības un biznesa ekonomisko pamatu skolotājs”, profesionālās bakalaura studiju programmas “Uzņēmējdarbība” studiju modulis “Tūrisma un viesnīcu uzņēmējdarbības vadība”), citi interesenti.

Programmas anotācija. Īpaši aizsargājamas dabas teritorijas statuss nereti ir stimuls, lai to izvēlētos par ceļojuma galamērķi. Ar dabas aizsardzības interesēm saskaņota saimnieciskā darbība sekmē gan teritorijas dabas vērtību saglabāšanu, gan tās ekonomisko attīstību. Programmā ietverta informācija par ilgtspējīga tūrisma attīstības iespējām un par prasībām, kas jāievēro, saimniekojot ĪADT. Programmas mērķis: veicināt ekonomisko rosību Latgales laukos, rosinot studentus uz patstāvīgas saimnieciskās darbības uzsākšanu, izvēloties nevis darba meklētāja, bet gan - vismaz vienas darba vietas radītāja lomu.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2019./2020. gadā: lejupielādēt šeit
Augstskola
Iepriekšējais nosaukums:Rēzeknes Augstskola
Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, LV-4601
Tel:28325368
E-pasts:helpdesk@rta.lv  www.rta.lv