"Skola-studija "Create in Riga"" - Skaistumkopšanas pakalpojumi - Prof. tālākizglītība

Skaistumkopšanas pakalpojumi
Ieraksts atjaunots:2020-02-24
Programmas veidsProfesionālā tālākizglītība - 3.PKL (3.līmeņa profesionālā kvalifikācija) (30T)
Profesionālā kvalifikācijaVizuālā tēla stilists (3. PKL) Profesijas standarts
Izglītības dokuments Profesionālās kvalifikācijas apliecība;
Licence / akreditācijaVairāk par licencēšanu/akreditāciju lasīt šeit
Programmas kods30T815001
 
Ilgums1680 stundas (24 mēneši)
Izglītības ieguves formaKlātiene
Mācību valodalatviešu/krievu (LV/RU)
Mācību/studiju maksa3600 EUR (2020. g.)
 
Programmas aprakstsProgrammas mērķis

Papildināt zināšanas stila vēsturē, modes teorijā, mākslinieciskā tēla veidošanā, grima mākslā, koptēla režijā, saskarsmes psiholoģijā, komercdarbībā, friziera darbu tehnoloģijās.

Pēc programmas apgūšanas tiek izsniegta Latvijas Republikas profesionālās kvalifikācijas apliecība un piešķirta vizuāla tēla stilista kvalifikācija, 3. kvalifikācijas līmenis.

Mācību procesā apgūstamās zināšanas un prasmes.

1. Stils un mode (Mākslas, modes un stila vēsture. Laikmetīgie un vēsturiskie stili un stila virzieni. Raksturīgākais mākslā, interjerā, arhitektūrā, frizūrās, grimā un apģērbā. Formas, krāsu, proporciju analīze. Skaistuma etaloni. Stilizācija mūsdienās. Modes teorija. Modes koncepcija. Modes struktūra. Modes funkcija. Modes psiholoģija, modes menedžments. Modes reklāmu veidi. Modes nami. Modes namu attīstības vēsture. Modes namu organizācijas shēma. Modes dizaineri. Modes nami un dizaineri Latvijā. Modes attīstība. Modes cikls.)

2. Frizieru darbi (Aprīkojums un profesionālā kosmētika
skaistumkopšanas industrijas speciālistiem. Galvas ādas kopšana un matu struktūras atjaunošana. Frizūru modelēšana. Matu veidošana. Ikdienas un svētku frizūras. Vīriešu un sieviešu matu griezumi. Matu ķīmiskā apstrāde. Matu krāsošanas tehnoloģijas un tehnikas. Ķīmisko ilgviļņu likšanas tehnoloģiskais process un metodes. Matu ķīmiskā taisnošana.)

3. Dekoratīvā kosmētika un vizāža (Aprīkojums un profesionālā kosmētika, skaistumkopšanas industrijas speciālistiem. Sejas ādas kopšana un atjaunošana. Grims. Ķermeņa apgleznošana. Dienas un vakara grima specifika. Uzacu noformēšana. Skatuves un fantāzijas grims. Face Art & Body Art.)

4. Vizuālā tēla veidošana (Mākslinieciska tēla veidošana. Mākslinieciskās izteiksmes līdzeklis- krāsa. Koloristika. Mākslinieciskās izteiksmes līdzeklis- līnija un forma.Mākslinieciskās izteiksmes līdzeklis- faktūra. Cilvēka ķermeņa uzbūve un proporcijas. Frizūru elementu zīmēšana. Frizūru siluetu zīmēšana. Grima skices. Modes skices. Tērpa skices. Figūras modelēšana un vizuālā korekcija. Cilvēka ķermeņa uzbūves īpatnības. Cilvēka sejas morfoloģiskās īpatnības. Figūru tipi un tērps. Audumi un audumu īpašības. Apģērba komplektācijas principi. Koptēla režija. Cilvēka dabas kolorīts. Garderobes revīzija. Racionālā plānošana. Dzīves veids, vecums, sociāla loma. Kino, foto, teātra, TV tērpa specifika. Bāzes garderobes izveide. Kapsulas un komplektu izveides noteikumi. Personālais stils. Klienta individuālā tēla veidošana.)

5. Stilista darba organizācija (Saskarsmes psiholoģija. Etiķete un lietišķā saskarsme darba vietā. Indivīdu psiholoģiskie tipi. Metode “septiņi radikāli”. Komandas veidošana. Uzņēmējdarbības pamati. Komercdarbības plānošana. Mārketinga pamati. Koptēla veidošanas budžeta plānošana. Darba tiesības un darba aizsardzība. Patērētāju tiesības. Sabiedrības un cilvēka drošība.)
Programmas mājaslapawww.styleacademy.lv/izglitibas-programmas/vizuala-tela-stilists
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība vai izglītība nozarē. Ja kāds no moduļiem jau iepriekš ir apgūts, tad iespējams uzreiz nokārtot šī priekšmeta gala ieskaiti vai eksāmenu un turpināt mācības nākamajā modulī. Līdz ar to arī samazinās summa kopējā kursu maksā. Šādā gadījumā nepieciešams uzrādīt izglītību apstiprinošu dokumentu, kurā ir apgūtas vismaz tik pat daudz stundu, cik norādīts modulī. Style Academy Create In Riga studenti, kuri beiguši kādu no kursiem, kas atbilst moduļiem, papildus pārbaudījumi nav jākārto.
Pieaugušo izglītības iestāde
Elizabetes iela 45/47, Rīga, LV-1010
Tel:29464517; 67325433
E-pasts:info@styleacademy.lv  www.styleacademy.lv