Ventspils Augstskola - Kuģu navigācijas elektronika - Prof. bak. studijas

Kuģu navigācijas elektronika
Uzņemšana:Uzņemšana 2019./20. gadā
Ieraksts atjaunots:2019-03-13
Programmas veidsProfesionālā bakalaura studiju programma
GrādsProfesionālais bakalaurs kuģu elektronikā, automātikā un radionavigācijā
Profesionālā kvalifikācijaRadioelektronikas inženieris (5. PKL)
Izglītības dokuments Profesionālā bakalaura diploms un augstākās profesionālās kvalifikācijas diploms;
Licence / akreditācijaStudiju virziens akreditēts līdz 24.04.2023.
Programmas kods42523
 
Ilgums4 gadi
Studiju veidsPilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene dienas
Kredītpunkti160
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksaValsts budžets vai par maksu: 1335 EUR (2019./20.)
 
Programmas aprakstsStarpaugstskolu studiju programma, kas izveidota un tiek īstenota kopā ar Latvijas Jūras akadēmiju (LJA).

Studiju programmas mērķis

Sagatavot radioelektronikas inženierus, kuri specializējas kuģu un ostu saimniecībā izmantojot elektronikas, navigācijas un automātikas ierīču uzstādīšanā, apkalpošanā un remontā. Programmas absolventi iegūst radioelektronikas inženiera kvalifikāciju, kas atbilst 5.profesionālās kvalifikācijas līmenim. Iepazīt divas dažādas augstskolas, divās dažādās nozares – elektroniku un jūrniecību. Programmas ietvaros nodrošināta prakse atbilstoša profila uzņēmumos. Programmas absolventiem ir iespējas veidot karjeru satrptautiskās kompānijā, kuras apkalpo kuģu navigācijas elektronikas sistēmas visā pasaulē.

Studiju programmas uzdevumi

Sniegt studentiem nepieciešamās teorētiskās un praktiskās zināšanas kuģu navigācijas elektronikā; radināt studentus patstāvīgi un radoši apgūt, kā arī vērtēt un pielietot zināšanas elektronisko ierīču ražošanas tehnoloģijās, testēšanā un pārbaudē, datorizētā shēmu projektēšanā, mikrokontrolieru programmēšanā, procesu modelēšanā elektroniskajās sistēmās; attīstīt studentu zinātniskās analīzes spējas, prasmi patstāvīgi risināt problēmas, sekmēt viņu iesaistīšanos praktisku un zinātnisku problēmu risināšanā; radīt motivāciju un sekmēt studentu tālākizglītības vajadzību apmierināšanu, tostarp, motivāciju turpināt mācības gan profesionālajās, gan akadēmiskajās maģistra un doktora līmeņa studiju programmās; nodrošināt studiju procesu ar kvalificētiem mācību spēkiem un mūsdienu prasībām atbilstošu apmācību; nodrošināt studentiem radošu studiju procesu sekmējošus apstākļus un vidi.
Programmas mājaslapaventa.lv/program/kugu-navigacijas-elektronika
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība. CE matemātikā vai fizikā (pēc reflektanta izvēles), un svešvalodā (angļu, vācu, krievu vai franču) (vai starptautiskas testēšanas institūcijas pārbaudījums saskaņā ar MK Noteikumiem Nr.543)
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi 2019./2020. gadā: lejupielādēt šeit
Augstskola
Inženieru iela 101A, Ventspils, LV-3601
Tel:63629657; 63628303
E-pasts:venta@venta.lv  www.venta.lv