Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija - Atbalsta pasākumu nodrošināšana bērniem ar aritmētisko iemaņu traucējumiem (A) - Pedagogu A programmas

Atbalsta pasākumu nodrošināšana bērniem ar aritmētisko iemaņu traucējumiem (A)
Ieraksts atjaunots:2018-06-14
Programmas veidsPedagogu profesionālā pilnveide - A programmas
Izglītības dokuments Apliecība;
Licence / akreditācijaVairāk par licencēšanu/akreditāciju lasīt šeit
 
Ilgums12 stundas
Izglītības ieguves formaKlātiene dienas
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksa20 EUR (ja nodarbības notiek Rēzeknē un ja grupā ir vismaz 20 personas); 30 EUR (ja nodarbības notiek ārpus Rēzeknes un ja grupā ir vismaz 20 personas). RTA Absolventu asociācijas biedriem - 10% atlaide. Senioriem (virs 65 gadiem) - 10% atlaide (2018.g.)
 
Programmas aprakstsProgrammas mērķauditorija: pirmsskolas un sākumskolas pedagogi ar augstāko pedagoģisko izglītību un skolotāja profesionālo kvalifikāciju, kuri vēlas bagātināt pieredzi par atbalsta pasākumu nodrošināšanu bērniem ar aritmētisko iemaņu traucējumiem.

Programmas anotācija. Programmas mērķis ir bagātināt pedagogu profesionālās kompetences pilnveides procesu, aktualizējot atbalsta sistēmas nozīmīgumu matemātisko kompetenču apguvē, kā arī interaktīvo un laikmetīgo tendenču pielietojumu matemātikas mācību programmas realizēšanā. Nodarbības tiks organizētas tā, lai katram dalībniekam būtu iespējas līdzdarboties dažādu praktisku uzdevumu izpildē, aktualizējot aspektu: kā interesantākā, vienkāršākā un skolēniem saprotamākā veidā pasniegt matemātikas mācību saturu, radot un pielietojot mācību materiālus gan papīra formātā, gan izmantojot datoru un interaktīvo tāfeli.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2019./2020. gadā: lejupielādēt šeit
Augstskola
Iepriekšējais nosaukums:Rēzeknes Augstskola
Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, LV-4601
Tel:28325368
E-pasts:helpdesk@rta.lv  www.rta.lv
Norises vieta(s) vai fakultāte(s):
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Mūžizglītības centrs
Atbrīvošanas aleja 115 (115. telpa), Rēzekne, LV-4601
Tel:29336118
E-pasts:muzizglitiba@rta.lv  www.rta.lv

Social Sharing