Liepājas Universitāte - Agrīnās attīstības logopēdija (bērnu runas un valodas attīstības novērtēšana, traucējumu diagnostika un korekcija no 0 līdz 3 gadu vecumam) (A) - Pieaugušo neformālā izglītība

Agrīnās attīstības logopēdija (bērnu runas un valodas attīstības novērtēšana, traucējumu diagnostika un korekcija no 0 līdz 3 gadu vecumam) (A)
Ieraksts atjaunots:2018-06-11
Programmas veidsProfesionālā izaugsme un personīgā attīstība (pieaugušo neformālā izglītība)
Izglītības dokuments Apliecība;
Licence / akreditācijaVairāk par licencēšanu/akreditāciju lasīt šeit
 
Ilgums72 stundas
Izglītības ieguves formaKlātiene dienas
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksaLatvijas Logopēdu asociācijas biedriem 160 EUR; pārējiem kursu dalībniekiem 200 EUR (2018.g.)
 
Programmas aprakstsProgramma ir saskaņota 08.04.2016. Latvijas ārstniecības personu profesionālo organizāciju savienībā (LĀPPOS). 72 TIP.

Programmas mērķauditorija: skolotāji logopēdi, logopēdi

Programmas īsa anotācija:

Programmas realizācija sniedz iespējas apgūt zināšanas par agrīnā vecumposma bērnu attīstības likumsakarībām, prasmi konstatēt traucējumus bērnu funkcionālajā attīstībā un pielietot mikrologopēdijas tehnoloģijas to novēršanai vai mazināšanai, sniedz praktiskus ieteikumus runas un valodas attīstības traucējumu korekcijas plānu izstrādē un realizācijā, kā arī izpratni par primārās, sekundārās un terciārās profilakses nozīmi.
Plānotie rezultāti (iegūtās un pilnveidotās kompetences): pilnveidotas teorētiskās un praktiskās kompetences bērnu agrīnās runas un valodas attīstības novērtēšanā, traucējumu diagnostikā, korekcijā un profilaksē.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2019./2020. gadā: lejupielādēt šeit
Augstskola
Lielā iela 14, Liepāja, LV-3401
Tel:63423568 (rektorāts); 63426249 (studiju daļa)
E-pasts:liepu@liepu.lv  www.liepu.lv