Latvijas Universitāte - Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas - Bak. studijas

Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas
Uzņemšana:Uzņemšana 2020./21. gadā
Ieraksts atjaunots:2020-06-13
Programmas veidsBakalaura studiju programma
GrādsSociālo zinātņu bakalaurs vadībzinātnē
Izglītības dokuments Bakalaura diploms;
Licence / akreditācijaStudiju virziens akreditēts līdz 22.08.2023.
Programmas kods43483
 
Ilgums4 gadi
Studiju veidsPilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene dienas
Kredītpunkti160
Mācību valodaangļu (EN)
Mācību/studiju maksaPirmais studiju gads – 3990 EUR. Detalizētu informāciju skat.programmas mājaslapā (2020./21.)
 
Programmas aprakstsLatvijas vadošās universitātes – Latvijas Universitāte un Rīgas Tehniskā universitāte – kopīgi īsteno starpdisciplināru datorzinātņu programmu “Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas” sadarbībā ar vienu no pasaules vadošajām universitātēm – Bufalo Universitāti Ņujorkas štatā (BU).

Programmas īstenošanu, tajā skaitā arī studentu uzņemšanu, koordinē Rīgas Tehniskās universitātes Rīgas Biznesa skola.

Studiju programmā ir ietverti gan matemātikas, datorzinātņu un komunikācijas, gan arī finanšu, vadības un pat dabaszinātņu kursi, kā arī vispārizglītojošie kursi, piemēram, ievads psiholoģijā, starptautiskais bizness, starptautiskā komerclikumdošana, vispārējā māksla. Vispārizglītojošie kursi sniegs studējošajiem plašāku skatupunktu uz IT procesiem, kā arī attīstīs sociālās prasmes, kas ir nepieciešamas, lai spētu sekmīgi darboties un vadīt komandas, kā arī sadarboties ar citu jomu speciālistiem. Ir iespēja izvēlēties arī citus sociālo zinātņu kursus.

Studiju programmas pirmajos divos gados tu apgūsi vispusīgu teorētisko bāzi jeb pamatzināšanas. Sākot ar trešo studiju gadu, tev būs iespēja izvēlēties arī specializāciju.

Divas datorzinību specializācijas:

- Mākslīgais intelekts un datu attēlošana
- Algoritmi un datordrošība

Divas vadībzinību specializācijas:

- Finanses
- Vispārējā vadība.

Pēc studiju programmas beigšanas absolventiem ir ļoti plašas iespējas iegūt augsti kvalificētu darbu gan Latvijā, gan ārpus tās robežām.

Programmas absolventi ir sagatavoti studijām maģistra studiju programmās datorikā kā Latvijas, tā arī citu pasaules valstu universitātēs.
Programmas mājaslapawww.lu.lv/studijas/fakultates/datorikas-fakultate/bakalaura-limena-studijas/datorzinatne-un-organizaciju-tehnologijas
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība. Uzņemšana notiek, ņemot vērā 3 kritērijus: 1. matemātikas zināšanu novērtējumu (centralizēto eksāmenu rezultātu novērtējumu); 2. angļu valodas zināšanu novērtējumu (TOEFL iBT vai TOEFL ITP vai IELTS); 3. interviju angļu valodā. Lai veiktu reflektantu ranžēšanu, visi kritēriji tiek summēti, ievērojot svara koeficientus.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumus studiju programmās 2020./2021. gadā lejupielādēt šeit
Augstskola
Raiņa bulvāris 19, Rīga, LV-1586
Tel:67034444
E-pasts:lu@lu.lv  www.lu.lv