Biznesa augstskola Turība - Pasākumu producēšana un vadība - Prof. bak. studijas

Pasākumu producēšana un vadība
Uzņemšana:Uzņemšana 2019./20. gadā
Ieraksts atjaunots:2019-10-09
Programmas veidsProfesionālā bakalaura studiju programma
GrādsProfesionālais bakalaurs uzņēmējdarbībā
Profesionālā kvalifikācijaUzņēmumu un iestāžu vadītājs (5. PKL) Profesijas standarts
Izglītības dokuments Profesionālā bakalaura diploms un augstākās profesionālās kvalifikācijas diploms;
Licence / akreditācijaSaskaņā ar Augstskolu likuma Pārejas noteikumu 48.p. studiju virziens akreditēts līdz 31.12.2023.
Programmas kods42812
 
Ilgums4 gadi
Studiju veidsPilna laika/Nepilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene dienas vakara
Kredītpunkti160
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksa2470 EUR gadā (dienas); 2170 EUR gadā (vakara) (2019./20.)
 
Programmas aprakstsApgūsi prasmes plānot, organizēt, veidot lietišķos pasākumus – gan pasaules mēroga kongresus, gan nelielas konferences. Apgūsi veselību veicinošo un SPA pasākumu pārvaldību, lietišķo etiķeti, ētiku, psiholoģija un līderību, izdzīvošanas prasmes brīvā dabā. Apgūsi prasmes veidot komunikāciju ar medijiem, kas ir svarīgi, kontaktējoties ar žurnālistiem.

Studiju rezultātā tiek izveidota zināšanu un pieredzes platforma, kas būs drošs pamats jebkura mēroga pasākumu organizēšanai.

Pasākumu organizēšanā, uz stabila pamata, kas veidots no mācību procesā apgūtajām zināšanām un prasmēm, būs iespēja veidot individuāli neatkārtojamus, stilistiski daudzveidīgus pasākumus, īstenojot jebkuru radošu ieceri, kā arī iekļauties jebkura liela mēroga projekta profesionālajā komandā.

Gūtās zināšanas dos iespēju pārliecinoši darboties pasākumu industrijas laukā un katram no jums īstenot individuālos mērķus- organizēt dažādu mūzikas žanru koncertus, publiskus sporta un izklaides pasākumus, starptautiskas konferences, krāšņas kāzu svinības vai darboties Olimpisko spēļu organizatoru komandā.

KARJERA:

Tavs darbs būs interesants ne tikai Tev pašam, bet arī apkārtējiem;
Tu radīsi citiem svētkus un pozitīvas emocijas;
Darbs mudinās Tevi augt un iegūt zināšanas daudzās jomās, kas ļaus Tev veidot karjeru uzņēmumos, kas nodarbojas ar lietišķo, kultūras vai atpūtas pasākumu organizēšanu, vai dibināt savu uzņēmumu;
Jauno tehnoloģiju attīstība sniedz neierobežotas iespējas radošajai izpausmei;
Augstskolas diploms kļūs par Tavu ieejas biļeti jebkura pasākuma tapšanas laboratorijā un sniegs iespēju kļūt par aizskatuves pavēlnieku;
Iegūtais grāds un kvalifikācija noderēs, ja vēlēsies veidot savu pasākumu organizēšanas vai tūrisma un viesmīlības uzņēmumu;
Profesionālās izaugsmes iespējas strauji augošā nozarē, kas ik gadu pieprasa arvien vairāk jaunus speciālistu.


Pasākums kā bizness

Profesionālu pieeju pasākumu vadībā veido gan pieredze, gan zināšanas šajā jomā. Biznesa augstskola Turība piedāvā apgūt pasākumu producēšanu, kas sniegs daudzpusīgas zināšanas sākot ar pasākumu plānošanu, organizēšanu, budžeta veidošanu un sponsoru piesaisti līdz pat risku vadībai un autortiesību piemērošanai. Profesionālā bakalaura studiju programmas „Pasākumu producēšana un vadība” laikā tiek sniegtas zināšanas, kas ļauj pasākumu organizēšanu apgūt kā biznesa veidošanu. Programmas studentiem un absolventiem praktiskā veidā ir iespējams apgūt pasākumu jomu un izveidot savu biznesu. Studiju laikā tiek sniegtas padziļinātas zināšanas uzņēmējdarbībā, kas dod iespēju veidot karjeru strauji augošā nozarē Latvijā un pasaulē, kā arī radīt savu uzņēmumu pasākumu vai tūrisma un viesmīlības jomā.
Programmas mājaslapaturiba.lv/lv/studijas/fakultates/starptautiska-turisma-fakultate/studiju-programmas/profesionala-bakalaura-studiju-programma/lietisko-un-rekreativo-pasakumu-vadiba/215
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība, CE: latviešu valoda un svešvaloda (angļu, vācu, krievu, franču). Reflektanti, kas reģistrējas studijām angļu valodā, uzrāda angļu valodas zināšanas apliecinošu dokumentu - sertifikātu centralizētajā eksāmenā angļu valodā vai starptautiski atzītos eksāmenos: Cambridge Exam (vismaz Cambridge First Certificate līmenī), TOEFL (minimums - iegūti vismaz 500 punkti klātienē kārtotajam testam un 70 punktu internetā kārtotajam testam ) vai IELTS (minimums - 6.0 punkti), vai kārto angļu valodas testu Augstskolā un veic pārrunas ar programmas direktoru.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2019./2020. gadā: lasīt šeit
Augstskola
Biznesa augstskola Turība
Graudu iela 68, Rīga, LV-1058
Tel:67622551, 67619008  Fax:67619152
E-pasts:turiba@turiba.lv  www.turiba.lv