Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola "RISEBA" - Uzņēmējdarbības vadība - Prof. bak. studijas

Uzņēmējdarbības vadība
Uzņemšana:Uzņemšana 2019./20. gadā
Ieraksts atjaunots:2019-02-24
Programmas veidsProfesionālā bakalaura studiju programma
GrādsProfesionālais bakalaurs uzņēmējdarbības vadībā
Profesionālā kvalifikācijaUzņēmējdarbības vadītājs (5. PKL) Profesijas standarts
Izglītības dokuments Profesionālā bakalaura diploms un augstākās profesionālās kvalifikācijas diploms;
Licence / akreditācijaStudiju virziens akreditēts līdz 25.06.2019.
Programmas kods42345
 
Ilgums4 gadi (pilna laika), 4,5 gadi (nepilna laika)
Studiju veidsPilna laika/Nepilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene dienas vakara; Neklātiene tālmācība vai e-studijas
Kredītpunkti160
Mācību valodalatviešu/krievu (LV/RU)
Mācību/studiju maksa2100 EUR gadā (pilna laika dienas), 1800 EUR gadā (nepilna laika vakara); 1600 EUR gadā (tālmācības) (2019./20.)
 
Programmas aprakstsProgrammas apguve paredzēta personām ar vidējo izglītību un dod nepieciešamās zināšanas, prasmes un iemaņas veiksmīgai uzņēmējdarbībai gan Latvijā, gan ārvalstīs. Programmas mērķis ir nodrošināt uzņēmējdarbības vadītāju izglītošanu, studējošo personības tālāku attīstību un komunikatīvās kultūras veidošanu. Veiksmīgi absolvējot šo programmu students var strādāt par uzņēmuma vadītāju vai uzņēmuma struktūrvienības vadītāju.

Programma ir veidota, lai izglītotu un sagatavotu augsti kvalificētus uzņēmējdarbības vadības speciālistus konkurētspējīgai darbībai valsts un privātajos uzņēmumos Latvijā un ārvalstīs. Studiju programmas akadēmiskais personāls, daloties ar savu starptautiskā mēroga pieredzi, sagatavo studējošos darbam globālā vidē. Šīs programmas studenti iegūst nepieciešamas zināšanas un prasmes sava uzņēmuma dibināšanai un attīstīšanai.

Programmā paredzētas četras dažādas specializācijas: biznesa vadība, finanšu vadība, mārketinga vadība un loģistika. Specializācija sākas no 3.studiju gada.

1. Loģistikas specializācija sniedz studējošajiem padziļinātas zināšanas un praktiskas iemaņas ekonomisko procesu vadībā, piegāžu ķēdes un loģistikas procesu darbībā, pārraudzībā un vadībā. Šīs specializācijas absolventi ir augstākā līmeņa vadītāji transporta pārvadājumu un biznesa loģistikā, kas spēj organizēt maksimāli efektīvu piegādes ķēdi, kontrolējot pārrobežu preču kustību, kā arī dibināt un attīstīt savu biznesu loģistikas jomā gan vietējā, gan arī starptautiskā mērogā.

2. Biznesa vadības specializācija paredzēta, lai sagatavotu augstākā līmeņa vadītājus un uzņēmējus. Šī specializācija sniedz studējošiem padziļinātas zināšanas un prasmes stratēģiskajā vadībā, kā arī uzņēmuma organizācijā un vadībā gan vietējā, gan starptautiskā mērogā. Biznesa vadības absolventi ir augsti izglītoti un kvalificēti speciālisti, kas spēj veiksmīgi attīstīt savas biznesa idejas vai darboties jau esošos uzņēmumos.

3. Finanšu vadības specializācija sniedz studējošajiem padziļinātas zināšanas un praktiskas iemaņas ekonomikas procesu izzināšanā, uzņēmuma finanšu pārvaldībā, kā arī attīsta spēju analītiski domāt un pieņemt vitāli svarīgus lēmumus uzņēmuma attīstībai. Finanšu vadības specializācijas absolventi ir augsti izglītoti un kvalificēti speciālisti finanšu jomā.

4. Mārketinga vadības specializācija sniedz studējošajiem padziļinātas zināšanas un praktiskas iemaņas par tirgus tendencēm un pētījumiem, mārketinga stratēģiju plānošanu un vadību, produktu/pakalpojumu virzīšanu un to tēla veidošanu tirgū, izmantojot mūsdienīgus mārketinga instrumentus. Mārketinga vadības specializācijas absolventi ir augsti izglītoti un kvalificēti speciālisti, kas spēj izstrādāt un īstenot efektīvu mārketinga stratēģiju jebkurai organizācijai, darbojoties gan vietējā, gan arī starptautiskā mērogā, kā arī dibināt savu reklāmas aģentūru.
Programmas mājaslapawww.riseba.lv/node/8196
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība, CE latviešu valodā un angļu valodā (vai starptautiskā testa (ST) vērtējums angļu valodā)
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi 2019./2020. gadā: lasīt šeit
Augstskola
Iepriekšējais nosaukums:Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola (RISEBA)
Meža iela 3, Rīga, LV-1048
Tel:67500265  Fax:67500252
E-pasts:riseba@riseba.lv  www.riseba.lv