Rīgas Juridiskā augstskola - Tiesības un bizness - Bak. studijas

Tiesības un bizness
Uzņemšana:Uzņemšana 2019./20. gadā
Ieraksts atjaunots:2018-11-23
Programmas veidsBakalaura studiju programma
GrādsSociālo zinātņu bakalaurs tiesībās un biznesā
Izglītības dokuments Bakalaura diploms;
Licence / akreditācijaStudiju virziens akreditēts līdz 11.06.2019.
Programmas kods43380
 
Ilgums3 gadi
Studiju veidsPilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene dienas
Kredītpunkti120
Mācību valodaangļu (EN)
Mācību/studiju maksa3500 EUR gadā (2019./20.)
 
Programmas aprakstsProgramma paredzēta gan studentiem, kas nākotnē vēlas strādāt organizāciju vadības vidē un kuriem nepieciešama izpratne par juridiskajiem jautājumiem, gan studentiem, kas vēlas darboties juridiskajā praksē, kur savukārt nepieciešamas zināšanas par biznesa darbību. Izpratne par tiesību un biznesa savstarpējo sasaisti padarīs kandidātus īpaši piemērotus arī daudziem citiem amatiem.

Tiesību priekšmetus studenti apgūs salīdzinošā un starptautiskā skatījumā, īpašu vērību pievēršot Eiropas Savienības un tās dalībvalstu tiesiskajam regulējumam, kā arī ES lielāko tirdzniecības partneru – ASV, Krievijas un Ķīnas – tiesību videi. Studiju programmas tiesību daļai raksturīga dažādu tiesību sistēmu salīdzinoša pieeja. Obligāto un izvēles kursu klāstā ir galvenās konkurētspējīgas tiesību studiju programmas tēmas.

Biznesa studiju kursi aptver veiksmīgai komercdarbībai svarīgākās jomas: ekonomiku, grāmatvedību, uzņēmuma vadību un tirgzinības. Šo priekšmetu apguve, apvienota ar juridiskās problemātikas izpratni, sniedz studentiem stabilu pamatu biznesa stratēģiju attīstīšanai un piemērošanai reālos tirgus apstākļos.

Izvēles priekšmetu klāstā ir angļu, franču un vācu valodas kursi, īpašu uzmanību veltot tiesību, biznesa un starptautisko attiecību terminoloģijas apguvei, tādējādi palīdzot studentiem pilnveidot prasmes dziļākam akadēmiskajam un profesionālajam darbam minētajās valodās. Citi izvēles kursi ietver tiesību un biznesa atsevišķus aspektus, īpaši akcentējot studiju priekšmetu starpdisciplināro raksturu un praktisko pielietojumu.
Programmas mājaslapawww.rgsl.edu.lv/lv/studijas/tiesibas-un-bizness
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība. Lai pieteiktos studijām RJA, atzīmei angļu valodā jābūt ne zemākai par ECTS līmeni C (jeb 7), ko apliecina sekmju izraksts vai cits oficiāls dokuments. Angļu valodas zināšanas var tikt apliecinātas arī ar IELTS vai TOEFL testu rezultātiem vai apstiprinājumu, ka iepriekšējā izglītība ir iegūta angļu valodā. Kā alternatīvu RJA var piedāvāt pretendentiem nokārtot iestājeksāmenu.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi un pieteikšanās studijām 2019./2020. gadam: lasīt šeit
Augstskola
Rīgas Juridiskā augstskola
Strēlnieku iela 4 k-2, Rīga, LV-1010
Tel:67039230
E-pasts:office@rgsl.edu.lv  www.rgsl.edu.lv
Aktuālā informācija:Uzņemšanas noteikumi un pieteikšanās studijām 2019./2020. gadam: lasīt šeit