Rīgas Stradiņa universitāte - Multimediju komunikācija - Bak. studijas

Multimediju komunikācija
Uzņemšana:Uzņemšana 2019./20. gadā
Ieraksts atjaunots:2019-09-16
Programmas veidsBakalaura studiju programma
GrādsSociālo zinātņu bakalaurs komunikācijas zinātnēs
Izglītības dokuments Bakalaura diploms;
Licence / akreditācijaSaskaņā ar Augstskolu likuma Pārejas noteikumu 48.p. studiju virziens akreditēts līdz 31.12.2020.
Programmas kods43321
 
Ilgums3 gadi (pilna laika), 4 gadi (nepilna laika)
Studiju veidsPilna laika/Nepilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene; Neklātiene
Kredītpunkti120
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksaRSU budžets vai par maksu: 1990 EUR gadā (pilna laika); 1390 EUR (nepilna laika) (2019./20.)
 
Programmas aprakstsRSU Komunikācijas fakultātes studiju programma Multimediju komunikācija sagatavo mūsdienīgi izglītotus, augsti kvalificētus, kompetentus un konkurētspējīgus multimediju speciālistus, kas varēs profesionāli strādāt ar daudzpusīgiem komunikācijas projektiem un vēstījumiem. Sagatavotie speciālisti spēs izmantot dažādas multimediju iespējas kino, televīzijā, interneta medijos, mākslas, mūzikas, citu kultūras jomu un izklaides menedžmentā. Tāpat programmā studējošajiem būs iespēja apgūt, kā realizēt multimediju iespējas reklāmā, sabiedrisko attiecību projektos un citās uzņēmējdarbības jomās, veikt pētījumus un būt par nozares ekspertiem – konsultantiem Latvijā un citās Eiropas Savienības valstīs.

Studiju programmas mērķis
Sagatavot akadēmiski izglītotus un profesionāli kvalificētus multimediju speciālistus, kuri apguvuši dažādas multimediju tehnoloģijas un to izpausmes dažādās vidēs. Speciālistus, kas balstoties uz apgūtajām teorētiskajām zināšanām un praktiskajām iemaņām, spēj neatkarīgi, kritiski un prasmīgi realizēt savas idejas dažādās multimediju komunikācijas jomās un uzlabot multimediju izmantojumu, pētniecību un konsultēšanas praksi Latvijā un Eiropas Savienībā.

Pēc studiju programmas beigšanas

Absolventi apguvuši teorētiskas zināšanas multimediju komunikācijā un spēj izmantot multimediju tehnoloģijas praktisku multimediālas komunikācijas projektu realizācijā, konsultēšanā un pētniecībā. Pēc studiju beigšanas ir iespējams strādāt interneta un multimediju producentu firmās, veidot uzņēmumu un iestāžu interneta vietņu saturu, attīstīt sociālo tīklu menedžmentu reklāmas un sabiedrisko attiecību aģentūru vadītajos projektos, producēt interneta mediju saturu audio, video un animācijas formātā.

Daži piemēri, par ko var strādāt, pabeidzot šo studiju programmu:
multimediju komunikācijas speciālists, reklāmas projektu vadītājs, sabiedrisko attiecību projektu vadītājs, multimediju tekstuālā un vizuālā satura izvērtētājs, plānotājs un veidotājs, komunikācijas eksperts sociālo mediju jomā, eksperts multimediju satura plānošanā un producēšanā TV un radio vajadzībām, radošais (kreatīvais) direktors, producents u. c. Absolventi strādā arī organizāciju un iestāžu preses un komunikācijas nodaļās par komunikācijas analīzes speciālistiem.
Programmas mājaslapawww.rsu.lv/studiju-iespejas/pamatstudijas/socialo-zinatnu-studiju-programmas/multimediju-komunikacija
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība, CE latviešu valodā un svešvalodā (vai starptautiskas testēšanas institūcijas pārbaudījuma dokuments)
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2019./2020. gadā: lejupielādēt šeit
Augstskola
Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007
Tel:67409105; 67409075; 67409076 (studentu serviss)
E-pasts:rsu@rsu.lv  www.rsu.lv