Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola - Skaistumkopšanas pakalpojumi - Prof. vidējā izglītība pēc pamatizglītības

Skaistumkopšanas pakalpojumi
Uzņemšana:Plānota uzņemšana 2024./25. gadā
Ieraksts atjaunots:2024-01-29
Programmas veidsProfesionālā vidējā izglītība pēc pamatizglītības - 4. LKI (programma ar kodu 33)
Profesionālā kvalifikācijaVizuālā tēla stilists (4. PKL) Standarts / kvalifikācijas prasības
Izglītības dokuments Diploms par profesionālo vidējo izglītību;
Licence / akreditācijaVairāk par licencēšanu/akreditāciju lasīt šeit
Programmas kods33815001
 
Ilgums4 gadi
Izglītības ieguves formaKlātiene
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksaValsts budžets
GrantsAudzēkņi saņem valsts stipendiju
 
Programmas aprakstsSkaistumkopšanas pakalpojumu izglītības programmu apgūst visā tās daudzveidībā: no skiču piedāvājuma klientam, līdz apjomīgām izmaiņām vizuālajā tēlā – sākot stila piemeklēšana indivīdam – ar grima, frizūras un tēla izveidi, ņemot vērā katra personību un rakstura iezīmes, nodarbi.

Atstrādājot pagājušā gadsimta modes un stilu iezīmes, strādājot radoši pie fantāzijas tēliem un veidojot klienta testu, topošais stilists apgūst plašas zināšanas darbā ar cilvēku (modeli). Tāds darbs ietver: ādas kopšanu, pareizu kosmētikas izvēli un lietošanu, kvalitatīvu instrumentu iegādi un to kopšanu, kvalitatīvu grima klājumu, harmonisku balansu starp iekšējās un ārējās pasaules skaistumu, kad jāizvēlas sejas vai ķermeņa apgleznošanas tehnika.

Mācību stundās apgūtais ļauj jau tūlīt izmantot savas zināšanas praktiski- sniedzot atbalstu vizuālā tēla galīgā noformēšanā Apģērbu dizaina nodaļas eksāmenos vai skatēs, ārpusskolas pasākumos, savas prakses veidošanā.

Iegūtā kvalifikācija ļauj tālāk specializēties arī šādos darbības veidos: stilists –friziermākslā, stilists – vizāžists, stilists – šoperis (palīdz klientam sameklēt tam vispiemērotāko apģērbu no veikalu piedāvājumiem), stilists – fotogrāfs, modes dizainers u.tt.
Iepriekšējā izglītība, prasības15 gadi, pamatizglītība
Profesionālās izglītības iestāde
Nosaukums izglītības iestāžu reģistrā:Mākslu izglītības kompetences centrs "Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola"
Ausekļa iela 11/15, Liepāja, LV-3401
Tel:63422330; 26453651(Mākslas sk.); 25739994(Mūz.sk.)
E-pasts:info@lmmdv.edu.lv  www.lmmdv.edu.lv