Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums - Skaistumkopšanas pakalpojumi - Prof. vidējā izglītība pēc vidējās izglītības

Skaistumkopšanas pakalpojumi
Uzņemšana:Plānota uzņemšana 2024./25. gadā
Ieraksts atjaunots:2024-01-08
Programmas veidsProfesionālā vidējā izglītība pēc vidējās izglītības - 4. LKI (programmas ar kodu 35b)
Profesionālā kvalifikācijaSPA speciālists (4. PKL) Standarts / kvalifikācijas prasības
Izglītības dokuments Diploms par profesionālo vidējo izglītību;
Licence / akreditācijaVairāk par licencēšanu/akreditāciju lasīt šeit
Programmas kods35b815001
 
Ilgums1,5 gadi
Izglītības ieguves formaKlātiene
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksaValsts budžets
GrantsAudzēkņi saņem stipendiju
 
Programmas aprakstsSPA speciālists ir skaistumkopšanas nozares speciālists, kurš iesaistās SPA procedūru sniegšanā, veicinot klienta labsajūtas uzlabošanu, noguruma novēršanu un atpūtu, kvalitatīvi izpildot SPA procedūras un izvēloties SPA procedūru veidus un grafiku. SPA speciālists var būt citu speciālistu vadībā nodarbināta persona, pašnodarbināta persona, var veikt individuālu komercdarbību, var strādāt SPA uzņēmumos, viesmīlības un tūrisma uzņēmumos, sporta klubos, atpūtas centros, skaistumkopšanas uzņēmumos ar SPA zonu.

Mācību moduļi: Anatomijas un fizioloģijas pamati, Ājūrvēdas masāža, Aromterapijas masāža, Dzintara Spa procedūras, Epidemioloģijas un higiēnas prasību nodrošināšana, Klienta ādas veselības stāvokļa noteikšana, Klienta labsajūtas veicināšana, Komunikācija ar klientu, SPA procedūru programmas izveide un veikšana, SPA salona administrēšana, SPA un pirts procedūru veikšana, Vispārējā ķermeņa masāža ar klasiskās masāžas paņēmieniem, tajā skaitā vulkāniskie akmeņi, dūņu terapija, haloterapija, u.c., Atpūtas režīma nodrošināšana procedūras laikā, SPA speciālista prakse.

SPA speciālists ir skaistumkopšanas pakalpojumu meistars, kurš strādā skaistumkopšanas salonos, SPA centros un viesnīcās, atpūtas un tūrisma centros vai kā individuālais uzņēmējs. SPA speciālists veic SPA procedūras, kuru mērķis ir uzlabot klienta veselību un labsajūtu, mazināt stresu un sasprindzinājumu, atjaunot emocionālo līdzsvaru, kā arī sniedz konsultācijas par ķermeņa ādas kopšanu, veselīgu uzturu, izstrādā individuālas skaistumkopšanas programmas.
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība. Programma ir piemērota arī cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem.
Profesionālās izglītības iestāde
Iestādes tips:Tehnikums
Liepājas iela 31, Kuldīga, Kuldīgas nov., LV-3301
Tel:63324082
E-pasts:kuldigasttt@inbox.lv  www.kuldigastehnikums.lv