Panākumu Universitāte - Prof. pilnveide

Panākumu Universitāte
Ieraksts atjaunots:2020-09-17
Programmas veidsProfesionālās pilnveides izglītība (20P vai 30P)
Izglītības dokuments Profesionālās pilnveides izglītības apliecība;
Licence / akreditācijaVairāk par licencēšanu/akreditāciju lasīt šeit
Programmas kods20P345251
 
Ilgums160 stundas (2 gadi)
Izglītības ieguves formaKlātiene
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksaPar maksu
 
Programmas apraksts„Panākumu Universitāte” ir uz 6 gadiem akreditēta profesionālās pilnveides izglītības programma jauniešiem, kurā, iepazīstot profesionālu un veiksmīgu personību dzīvi un darba pieredzi, tiek attīstīta un veicināta katra jaunieša individuālā prasme gūt savus personīgos panākumus.

Programmas mērķis ir veicināt Tavu zināšanu un prasmju attīstīšanu gan uzņēmējdarbības, gan psiholoģijas un sabiedrisko attiecību jomās, gūstot pieredzi praktiskā darbībā, klātienē tiekoties ar pieredzējušiem un veiksmīgiem uzņēmējiem, politiķiem un kultūras sfēras pārstāvjiem, tādējādi ieinteresējot Tevi iepazīt profesiju daudzveidību un veicinot prasmi gūt savus personīgos panākumus.

Profesionālās pilnveides izglītības programmā „Panākumu Universitāte” var piedalīties jebkurš mērķtiecīgs jaunietis, kuram ir apnicis lasīt mācību grāmatas un kurš ir noilgojies pēc sev līdzīgi domājošajiem jauniešiem no visas Latvijas, un grib aktīvi līdzdarboties un uzzināt kā zināšanu iegūšanu var apvienot ar aktīvu darbošanos.

Šī iegūtā pieredze, tiekoties klātienē un uzdodot sev svarīgus jautājumus sabiedrībā pazīstamiem un pieredzējušiem uzņēmējiem, politiķiem, aktieriem, mūziķiem, žurnālistiem un citiem dažādu profesiju pārstāvjiem, būs nozīmīgs virzītājs Tavas personības attīstīšanā un redzesloka paplašināšanā.

Tev ir iespēja piedalīties "Panākumu Sesijā," kuras laikā iepazīsies ar dažādiem Latvijas uzņēmumiem un varēsi uzdot sev interesējošos jautājumus uzņēmumu pārstāvjiem.
Programmas mājaslapawww.panakumuuniversitate.lv
Iepriekšējā izglītība, prasībasLai pretendētu uz profesionālās pilnveides izglītības programmas apliecību, uzsākot mācības Panākumu Universitātē, Tev jābūt vismaz 15 gadus vecam.
Vispārējās izglītības iestāde
Lomonosova iela 1, k-4., 312. telpa (3.stāvs), Rīga, LV-1019
Tel:25699906; 67278566
E-pasts:etv@eiropasskola.lv  www.eiropasskola.lv