Latvijas Universitāte - Izglītības iestādes bibliotekārs - Pieaugušo neformālā izglītība

Izglītības iestādes bibliotekārs
Ieraksts atjaunots:2020-09-23
Programmas veidsProfesionālā izaugsme un personīgā attīstība (pieaugušo neformālā izglītība)
Izglītības dokuments Apliecība;
Licence / akreditācijaVairāk par licencēšanu/akreditāciju lasīt šeit
 
Ilgums64 stundas (4 kredītpunkti).
Izglītības ieguves formaKlātiene
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksa170 EUR (2020./21.)
 
Programmas aprakstsProgrammas mērķis: Programmas mērķis ir sniegt zināšanas par bibliotekārā darba procesiem izglītības iestāžu bibliotēkās – normatīvo regulējumu, krājuma pārvaldību, informācijas organizēšanu, informācijas pakalpojumiem. Programma orientēta uz mūsdienīgiem informācijas pakalpojumiem un informācijas tehnoloģiju izmantošanu izglītības iestāžu bibliotēku darba procesu nodrošināšanā.

Mērķauditorija: Izglītības iestāžu bibliotekāri, kuri tikko uzsākuši vai plāno uzsākt darbu un kuriem nav izglītības bibliotēku, informācijas un arhīvu zinībās.

Programmas īstenošanas forma:

Programmas ietvaros tiek piedāvāti 4 kursi: Izglītības iestāžu bibliotēku darbības konceptuālais un normatīvais ietvars; Informācijas pakalpojumi izglītības iestāžu bibliotēkās; Krājums un tā pārvaldība; Informācijas avoti, meklēšana un izguve.

Programma „Izglītības iestādes bibliotekārs” tiek realizēta klātienē (32 stundas) un tālmācībā (32 stundas). Tālmācības tehnoloģisko risinājumu nodrošina Latvijas Universitātes informācijas sistēma LUIS un e-kursu vide Moodle ar tajā pieejamajiem mācību materiāliem, kontaktēšanās, darbu iesniegšanas, testu veidošanas un vērtēšanas iespējām.
Programmas mājaslapawww.szf.lu.lv/studijas/muzizglitiba/neformalas-izglitibas-programmas/izglitibas-iestades-bibliotekars
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumus studiju programmās 2022./2023. gadā lejupielādēt šeit
Augstskola
Raiņa bulvāris 19, Rīga, LV-1586
Tel:67034444
E-pasts:lu@lu.lv  www.lu.lv