"Mācību centrs plus" - Metālapstrāde - Prof. tālākizglītība

Metālapstrāde
Ieraksts atjaunots:2015-11-30
Programmas veidsProfesionālā tālākizglītība - 2.PKL (2.līmeņa profesionālā kvalifikācija) (20T)
Profesionālā kvalifikācijaVirpotājs (2. PKL) Profesijas standarts
Izglītības dokuments Apliecība;
Licence / akreditācijaProgramma licencēta 24.07.2014.
Programmas kods20T52101
 
Ilgums640 stundas
Izglītības ieguves formaKlātiene
Mācību valodalatviešu/krievu (LV/RU)
Mācību/studiju maksaPar maksu
 
Programmas aprakstsMērķis - Аpgūt teorētisks un praktiskās pamatzināšanas par virpotāju darba tehnoloģisko procesu, virpošanas apstrādi un dažāda veida darbgaldiem. Аpgūt sistemātiskas zināšanas par izmēriem, pielaidēm, sēžām un instrumentiem detaļu mērīšanai un kontrolei. Iemācīt noteikt izgatavotās detaļas derīgumu, lasīt rasējumus, kas lietojami šajā profesijā. Apgūt teorētiskās un praktiskās zināšanas par materiālu tehnoloģiskajām un konstrukcijas īpašībām, to pielietošanu un apstrādes metodēm. Iemācīt noteikt bieži izmantojamo sakausējumu ķīmiskā sastāva tehnoloģiskās un mehāniskās īpašības un to pielietošanu. Apgūt metodes, kuras lieto telpisko objektu attēlošanai plaknē. Iemācīt rasējumu lasīšanu atbilstoši profesijas prsībām, sastādīt nesarežģītu detaļu rasējumus, skices un tehniskus zīmējumus. Apgūt zināšanas par darba un vides aizsardzības likumu, drošības tehniku, rūpniecības sanitāriju un darba higiēnu. Iemācīt audzēkņiem darba drošības pamatvirzienus, kas novērš traumatismu un profesionālās slimības.

Tēmas - Virpotāja darbu tehnoloģija un praktiskās mācības; Pielaides un sēžas; Materiālmācība; Tehniskās grafikas pamati; Darba un vides aizsardzība.

Ieguvumi un rezultāti - Pēc programmas apguves Virpotājs spēj veikt detaļu izgatavošanu atbilstoši darba uzdevumam, izmantojot universālos metālapstrādes virpošanas darbgaldus. Virpotājs var strādāt metālapstrādes, mašīnbūves un citu nozaru uzņēmumos, kuru darbības nodrošināšanai jāveic virpošanas darbi, vai kā pašnodarbināta persona, vai individuālais komersants.
Programmas mājaslapawww.mcplus.lv/ap-metalapstrade.html
Iepriekšējā izglītība, prasībasPamatizglītība
Pieaugušo izglītības iestāde
Profesionālās pilnveides un tālākizglītības iestāde "Mācību centrs plus"
18. novembra iela 37A, Daugavpils, LV-5401
Tel:65428384; 22135555  Fax:65428384
E-pasts:info@mcplus.lv  www.mcplus.lv