Digital Journey - E-pasta mārketings vakara kursi - Pieaugušo neformālā izglītība

E-pasta mārketings vakara kursi
Ieraksts atjaunots:2019-01-15
Programmas veidsProfesionālā izaugsme un personīgā attīstība (pieaugušo neformālā izglītība)
Izglītības dokuments Sertifikāts;
Licence / akreditācijaVairāk par licencēšanu/akreditāciju lasīt šeit
 
Ilgums6 stundas
Izglītības ieguves formaKlātiene
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksa126 EUR + PVN (2019.)
 
Programmas aprakstsE-pasta mārketinga kursi paredzēti ikvienam, kas ikdienā saskaras ar e-pasta mārketinga pārvaldīšanu – gan digitālā mārketinga esošajiem un topošajiem speciālistiem, gan uzņēmumu pārstāvjiem, gan jebkuram interesentam, kas vēlas apgūt šī spēcīgā kanāla iespējas, iegūstot pēc iespējas lielāku atdevi, ar mazāka ieguldījuma palīdzību.

Katrs mūsdienu cilvēks ar e-pastu ir potenciālais biznesa klients. Šķiet, ka šodienas digitālajā vidē var noreibt no visiem kanāliem, kas ir pieejami un tiek izmantoti. (Facebook, Instagram, Pinterest, Youtube u.c.) Bet e-pasts ir kā personīgās mājas. Mums tas patīk tīrs, sakārtots un pārskatāms. Salīdzinot ar citiem kanāliem, e-pasts var kļūt par ļoti efektīvu rīku pārdošanas apjoma palielināšanā. Nodefinējot mērķus un izstrādājot stratēģiju, šis mārketinga kanāls var atnest vairāk, ieguldot mazāk.
Kursā Tu gūsi priekšstatu par e-pasta mārketinga būtību, potenciālo klientu pārvēršanu esošos klientos, kampaņu plānošanu, to atdeves palielināšanu ar datu palīdzību un citus vērtīgus instrumentus un resursus, lai izmantotu šī kanāla spēcīgās priekšrocības.
Programmas mājaslapadigijourney.com/course/e-pasta-marketings
Iestāde ar pašvaldības licenci neformālās izglītības sniegšanai
E.Birznieka-Upīša iela 21, Rīga, LV-1011
Tel:26441131
E-pasts:info@digijourney.com  digijourney.com