Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola - Administratīvie un sekretāra pakalpojumi - Prof. vidējā izglītība pēc pamatizglītības

Administratīvie un sekretāra pakalpojumi
Uzņemšana:Plānota uzņemšana 2021./22. gadā
Ieraksts atjaunots:2021-03-09
Programmas veidsProfesionālā vidējā izglītība pēc pamatizglītības - 3. PKL (3.līmeņa profesionālā kvalifikācija)
Profesionālā kvalifikācijaKlientu apkalpošanas speciālists (3. PKL) Profesijas standarts
Izglītības dokuments Diploms par profesionālo vidējo izglītību;
Licence / akreditācijaVairāk par licencēšanu/akreditāciju lasīt šeit
Programmas kods33346011
 
Ilgums4 gadi
Izglītības ieguves formaKlātiene dienas
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksaValsts budžets
GrantsAudzēkņi saņem stipendiju
 
Programmas aprakstsKlientu apkalpošanas speciālists informē esošos un potenciālos klientus par organizācijas produktiem vai pakalpojumiem un organizācijas struktūru, piedalās mārketinga pasākumos, lieto specializētās datorprogrammas un elektroniskos sakaru līdzekļus klientu apkalpošanas procesa nodrošināšanā un dokumentēšanā, veic sniegto pakalpojumu finanšu operācijas, aizpilda finanšu pirmdokumentus un izstrādā dažāda veida pārvaldes dokumentus. Klientu apkalpošanas speciālists strādā pie komersantiem, valsts un pašvaldības institūcijās, biedrībās, nodibinājumos.

Izglītojamie tiek gatavoti darbam apkopot profesionālu informāciju par uzņēmuma darba specifiku un par uzņēmuma produktiem, ievērot personu datu aizsardzības normas, iegūt prasmes lietot uzņēmuma iekšējo telekomunikāciju tīklu, strādāt ar specializētājām datorprogrammām (integrēta tarifa vadības sistēmu, grāmatvedības programmu GrinS, muitas deklarāciju sistēmu EMDAS), Microsoft Word un Excel, izmantot biroja tehniku darba procesa norisē, pārzināt un ievērot profesionālo ētiku un vispārpieņemtās pieklājības normas, uzturot kontaktus ar klientiem.
Iepriekšējā izglītība, prasības15 gadi, pamatizglītība. Skolā personas ieskaita vispārējās pamatizglītības sekmju izraksta vidējā vērtējuma konkursa kārtībā.
Profesionālās izglītības iestāde
Iepriekšējais nosaukums:Rīgas Tirdzniecības tehnikums
Tomsona iela 3/5, Rīga, LV-1013
Tel:67371528; 20011299
E-pasts:info@rtpv.edu.lv  rtpv.edu.lv