Digital Journey - Facebook reklāma vakara kursi - Pieaugušo neformālā izglītība

Facebook reklāma vakara kursi
Ieraksts atjaunots:2019-01-15
Programmas veidsProfesionālā izaugsme un personīgā attīstība (pieaugušo neformālā izglītība)
Izglītības dokuments Sertifikāts;
Licence / akreditācijaVairāk par licencēšanu/akreditāciju lasīt šeit
 
Ilgums6 stundas
Izglītības ieguves formaKlātiene
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksa126 EUR + PVN (2019.)
 
Programmas aprakstsFacebook reklāmas kursi paredzēti ikvienam, kas ikdienā saskaras ar Facebook konta pārvaldīšanu, reklāmu veidošanu – gan digitālā mārketinga esošajiem un topošajiem speciālistiem, gan uzņēmumu pārstāvjiem, gan jebkuram interesentam, kas vēlas apgūt stratēģisku un efektīvu Facebook reklāmu veidošanu un analīzi.

Ar vairāk kā 2.2 miljardiem lietotāju Facebook ierindojas kā lielākais sociālais tīkls pasaulē. Neizpaliek fakts, ka katru gadu arī Latviešu auditorija pieaug un šogad jau tuvojamies 900 000 aktīvu ikmēneša lietotāju skaitam. Neskatoties uz to, ka jau šobrīd ir redzama cilvēku paradumu maiņa saistībā ar sociālajiem tīkliem, kur Facebook sāk kļūt aizvien komerciālāks, tas joprojām ir efektīvs pārdošanas kanāls, kuru ir jāizmanto biznesa izgausmes veicināšanai.
Šajās divu vakaru, 6h Facebook apmācībās Tev būs iespēja ne tikai uzzināt par Facebook platformas iespējām, bet arī praktiski darboties un izveidot savas pirmās kampaņas, izpētīt mērķauditoriju, izplānot pirmo stratēģiju, apgūt mārketinga atdeves rādītājus un optimizāciju, un pat uzzināt par rīkiem (kas nav saistīti ar Facebook), kuri spēs papildināt mārketinga aktivitātes ar noderīgiem ieskatiem, datiem, izpētēm, lai Tu varētu daudz ātrāk un efektīvak izprast savu aktivitāšu efektivitāti un spētu attiecīgi reaģēt.
Programmas mājaslapadigijourney.com/course/facebook-reklamas-vakara-kursi
Iestāde ar pašvaldības licenci neformālās izglītības sniegšanai
E.Birznieka-Upīša iela 21, Rīga, LV-1011
Tel:26441131
E-pasts:info@digijourney.com  digijourney.com