Informācijas sistēmu menedžmenta augstskola - HOTELINCO viesnīcu uzņemšanas dienesta sistēmas operators (recepcijas darbinieks) - Pieaugušo neformālā izglītība

HOTELINCO viesnīcu uzņemšanas dienesta sistēmas operators (recepcijas darbinieks)
Ieraksts atjaunots:2020-02-24
Programmas veidsProfesionālā izaugsme un personīgā attīstība (pieaugušo neformālā izglītība)
Izglītības dokuments Sertifikāts;
Licence / akreditācijaVairāk par licencēšanu/akreditāciju lasīt šeit
 
Ilgums32 ak. stundas
Izglītības ieguves formaKlātiene vakara
Mācību valodalatviešu/krievu (LV/RU)
Mācību/studiju maksaPar maksu
 
Programmas aprakstsHotelinco ir viesnīcu programmatūras tīmeklī esošs sistēmas risinājums, kas īpaši piemērots visu veidu maziem un vidējiem viesmīlības uzņēmumiem. Hotelinco tika izveidota pamatojoties uz uzņēmuma MAIS plašam IT zināšanām un bagātīgo pieredzi viesmīlības jomā, ņemot vērā mazo un vidējo viesnīcu īpašās vajadzības.

Sistēmai, kā pilnīgam viesnīcu programmatūras risinājumam, piemīt daudz noderīgu funkciju, lai pārvaldītu vienu vai pat vairākas viesnīcas vienlaicīgi. Tā automatizē visas viesmīlības servisa operatīvās darbības, tostarp rezervēšanu, reģistrēšanos, izrakstīšanu, viesu uzskaiti un vēsturi, rēķinu apmaksu, rēķinu kalkulēšanu, nakts auditu, istabu pieejamību, aizņemto vietu statusu, biznesa pārskatus, uzkopšanu un daudzas citas operācijas – tas palīdz viesnīcu īpašniekiem vadīt biznesu, uzlabot darbinieku efektivitāti un palielināt viesu lojalitāti.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2021./2022. gadā: lasīt šeit
Augstskola
Lomonosova iela 1-7.korpuss, Rīga, LV-1019
Tel:67100607; 22044048
E-pasts:isma@isma.lv  www.isma.lv