Liepājas Universitāte - Tūrisma un rekreācijas vadība - Prof. bak. studijas

Tūrisma un rekreācijas vadība
Uzņemšana:Ziemas uzņemšana 2022./23. gadā
Ieraksts atjaunots:2022-11-24
Programmas veidsProfesionālā bakalaura studiju programma
GrādsProfesionālais bakalaurs tūrismā
Profesionālā kvalifikācijaTūrisma nozares uzņēmuma vadītājs (5. PKL) Profesijas standarts; Tūrisma un atpūtas organizācijas vadītājs (5. PKL)
Izglītības dokuments Profesionālā bakalaura diploms un augstākās profesionālās kvalifikācijas diploms;
Licence / akreditācijaStudiju virziens akreditēts līdz 26.08.2023.
Programmas kods42345
 
Ilgums4 gadi (pilna laika); 4 gadi un 4 mēneši (nepilna laika)
Studiju veidsPilna laika/Nepilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene; Neklātiene
Kredītpunkti160
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksaValsts budžets (pilna laika) vai par maksu: 1800 EUR gadā (pilna laika); 1300 EUR gadā (nepilna laika) (2022./23.)
 
Programmas aprakstsZiemas uzņemšana (nepilna laika studiju formā): pieteikšanās un dokumentu iesniegšana elektroniski vai klātienē no 02.01.2023. līdz 20.01.2023.

Studiju programmas apakšvirzieni:

- Tūrisma vadība

- Rekreācijas vadība.

Kvalifikācija (atbilstoši izvēlētajam apakšvirzienam)

tūrisma nozares uzņēmuma vadītājs

tūrisma un atpūtas organizācijas vadītājs

Programmas saturs

Tūrisma vadība; Tūrisma mārketings; Tūrisma loģistika; Kultūras tūrisms; Svešvalodas (angļu, vācu, krievu); Tūrisma pamati; Tūrisma uzņēmējdarbības procesi, Finanšu vadība; Stratēģiskā vadība; Projektu izstrāde un vadība; Informācijas tehnoloģijas u.c.

Tūrisma vadība: Tūrisma organizācija un vadība; Ceļojumu organizācija un vadība; Viesmīlības tūrisma uzņēmumu vadība; Starptautiskais tūrisms un globalizācija; Rezervācijas sistēmas tūrismā; Lauku tūrisma uzņēmumu vadība u.c.

Rekreācijas vadība: Rekreatīvā ietekme un veselība; Rekreācijas veidi un līdzekļi tūrismā; Rekreācijas un atpūtas programmu organizēšana; Kurortoloģija un SPA; Rekreācijas tūrisma piedāvājuma vadība; Pasaules rekreācijas ģeogrāfija u.c.

Iespējas pēc bakalaura grāda un kvalifikācijas ieguves

strādāt ar tūrisma nozari saistītos uzņēmumos vai iestādēs Latvijā un ārvalstīs, piemēram, tūrisma informācijas birojos, tūrisma aģentūrās, viesnīcās, dabas parkos, rekreācijas un aktīvās atpūtas uzņēmumos, lidostās, ostās; strādāt valsts un pašvaldības institūcijās; vadīt ar tūrismu un rekreāciju saistītus uzņēmumus;

turpināt studijas LiepU maģistra studiju programmā Vadības zinības, kā arī citās augstskolās Latvijā vai ārvalstīs
Programmas mājaslapawww.liepu.lv/lv/98/turisma-vadiba
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība, Personām, kas vidējo izglītību ieguvušas kopš 2004. gada: CE latviešu valodā, CE matemātikā un CE svešvalodā vai STIP svešvalodā.
Personām, kas vidējo izglītību ieguvušas pirms 2004. gada, personām ar īpašām vajadzībām un ārvalstu personām: GA (atestātā/diplomā) vai CE latviešu valodā un svešvalodā vai STIP svešvalodā, GA vai CE matemātikā.
Papildus (visiem reflektantiem): GA (atestātā/diplomā) ģeogrāfijā vai dabaszinībās un biznesa ekonomikas pamatos. Papildus 2 punktus iegūst profesionālo vidējo izglītību ieguvušie programmu grupā Tūrisma un atpūtas organizācija.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2022./2023. gadā: lejupielādēt šeit
Augstskola
Lielā iela 14, Liepāja, LV-3401
Tel:63423568; 63422505; 26190339
E-pasts:liepu@liepu.lv  www.liepu.lv