Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola "RISEBA" - Starptautiskās finanses - Prof. mag. studijas

Starptautiskās finanses
Uzņemšana:Uzņemšana 2021./22. gadā
Ieraksts atjaunots:2021-10-14
Programmas veidsProfesionālā maģistra studiju programma
GrādsProfesionālais maģistrs starptautiskajās finansēs
Profesionālā kvalifikācijaFinanšu analītiķis (5. PKL)
Izglītības dokuments Profesionālā maģistra diploms ;
Licence / akreditācijaStudiju virziens akreditēts līdz 05.08.2027.
Programmas kods47343
 
Ilgums1,5 vai 2 gadi
Studiju veidsPilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene
Kredītpunkti60 vai 80
Mācību valodalatviešu/angļu (LV/EN)
Mācību/studiju maksa2400 EUR gadā (studijas latviešu valodā); 3760 EUR gadā (studijas angļu valodā) (2021./22.)
 
Programmas aprakstsRISEBA piedāvā unikālu iespēju iegūt maģistra grādu specialitātē, kas nav saistīta ar jūsu 2. līmeņa augstāko izglītību. Ja esat izvēlējies atšķirīgu profesionālo ceļu vai vēlaties iegūt izglītību citā darbības jomā, studiju process nav jāsāk no sākuma. Izvēloties maģistra studiju programmu, varat izlemt par labu jomai, kas nav tieši saistīta ar jūsu iepriekšējo izglītību.

Studiju metodes

Zināšanu apguve, prasmju un kompetenču stiprināšana studiju programmā ietver teorijas, instrumentus, praktiskus piemērus, lekcijas, grupu uzdevumus, interaktīvās diskusijas un nozari pārstāvošu vieslektoru lekcijas.
Lielākā daļa programmas mācībspēku (īpaši A. Prohorovs, I. Godmanis, J. Spiridonovs, D. Lopeta u.c.) ir nodarbināti nozares institūcijās, tādējādi sekmējot jaunāko praktisko atziņu ieviešanu studiju procesā, kā arī pieņemot praksē un darbā programmas studentus un nākamos absolventus. Mācībspēki pēta un pielieto jaunākās zinātniskās atziņas studiju kursos.

Karjeras iespējas

Absolventi strādā finanšu jomā – bankās: AS "SEB banka", AS "Swedbank", AS "Citadele", AS "Rietumu banka" u.c., auditorfirmās – "Deloitte" u.c., kā arī starptautiskos uzņēmumos: "RIMI", "Olainfarm", "Nike" u.c. Studiju laikā un pēc studiju absolvēšanas RISEBA palīdz ar prakses un darba iespējām.
Programmas mājaslapawww.riseba.lv/node/8205
Iepriekšējā izglītība, prasības1.) 60 KP (1,5-gadīgā programma): profesionālais bakalaura grāds ekonomikas, finanšu, vadzinību, uzņēmējdarbības vai biznesa vadības jomā vai 2. līmeņa profesionālā augstākā izglītība ekonomikas, finanšu, vadzinību, uzņēmējdarbības vai biznesa vadības jomā;
2.) 80 KP (2-gadīgā programma): akadēmiskais bakalaura grāds ekonomikas, finanšu, vadzinību, uzņēmējdarbības vai bakalaura vai maģistra grāds citās sociālo zinātņu nozarēs vai radniecīgo zinātņu nozarēs vai vismaz divu gadu darba pieredze uzņēmējdarbības, ekonomikas vai biznesa jomā.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi 2021./2022. gadā: lasīt šeit
Augstskola
Iepriekšējais nosaukums:Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola (RISEBA)
Meža iela 3, Rīga, LV-1048
Tel:67500265; 26465351
E-pasts:riseba@riseba.lv  www.riseba.lv