Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola "RISEBA" - Veselības vadība - Prof. mag. studijas

Veselības vadība
Uzņemšana:Uzņemšana 2021./22. gadā
Ieraksts atjaunots:2021-10-14
Programmas veidsProfesionālā maģistra studiju programma
GrādsProfesionālais maģistrs veselības vadībā
Profesionālā kvalifikācijaOrganizācijas vadītājs (5. PKL)
Izglītības dokuments Profesionālā maģistra diploms un augstākās profesionālās kvalifikācijas diploms;
Licence / akreditācijaSaskaņā ar grozījumiem Augstskolu likumā studiju virziena akreditācija pagarināta līdz 31.12.2021.
Programmas kods47345
 
Ilgums1,5 - 2 gadi
Studiju veidsPilna laika/Nepilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene
Kredītpunkti60 vai 80
Mācību valodalatviešu/angļu (LV/EN)
Mācību/studiju maksa3000 EUR gadā (studijām angļu valodā); 2500 EUR gadā (latviešu valodā) (2021./22)
 
Programmas aprakstsRSU Medicīnas fakultātes un RISEBA realizētā maģistra studiju programmai Veselības vadība ir vienīgā šāda programma Latvijā un Baltijas valstīs. Tā sniedz iespēju apgūt veselības vadības teorētiskās zināšanas saistībā ar to praktisku pielietojumu, balstoties uz starptautisku pieeju veselības sistēmu vadībā, kā arī paaugstināt profesionālās, un vadības zināšanas gan veselības nozarē strādājošajiem, gan tiem, kas tikai plāno savu darbību saistīt ar veselības aprūpes sistēmu. Studiju programmas apguves rezultātā studējošie iegūtās zināšanas spēs izmantot veselības nozares politikas izstrādē un analīzē, valsts un privāto iestāžu vadībā, finanšu un cilvēkresursu plānošanā, veselības ekonomikas metožu izmantošanā, veselības sistēmas procesu veidošanā.

Studiju metodes

Iegūsiet padziļinātas teorētiskās zināšanas ekonomikā un vadības zinībās un spēsiet rast risinājumus šo zināšanu pielietojumam veselības jomā, Iegūsiet zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas veiksmīgai organizācijas/uzņēmuma operacionālajai un cilvēkresursu vadībai. Attīstīsiet un stiprināsiet līderim būtiskas zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas uzņēmumu un organizāciju vadībā veselības jomā, tai skaitā pārmaiņu procesu un projektu vadīšanā. Attīstīsiet iemaņas un prasmes pētījumiem nepieciešamo kvantitatīvo un kvalitatīvo datu ievākšanā, apstrādē un analīzē. Praktiski strādāsiet ar attīstības, pētniecības un pārmaiņu projektiem uzņēmumos un organizācijās veselības aprūpes jomā, tai skaitā starptautiskā vidē.

Karjeras iespējas

Programma ir veidota, lai attīstītu ekonomikas un vadības zināšanas, kas nepieciešamas efektīvai organizācijas un uzņēmuma vadībai veselības aprūpes sektorā. Sagatavotu augsti kvalificētus speciālistus profesionālam vadītāja darbam veselības vadības jomā. Atbalstītu praktisku attīstības un pārmaiņu projektu realizāciju veselības jomas organizācijās un uzņēmumos.
Programmas mājaslapawww.riseba.lv/lv/studentiem/magistra-programmas/veselibas-vadiba
Iepriekšējā izglītība, prasībasBakalaura grāds vai tam pielīdzināta augstākā izglītība. 1) Profesionālā profilējošā augstākā izglītība (finansēs, ekonomikā vai vadībzinībās) 2) Akadēmiskā profilējošā augstākā izglītība. Personām ar neprofilējošo izglītību (2.līm.prof.medicīnas jomā) papildus jāapgūst modulis Ekonomika. Iestājpārbaudījums angļu valodā (nav jākārto, ja reflektants uzrāda derīgu IELTS (ar vērtējumu vismaz 6.5) vai kādu citu starptautiski atzītu sertifikātu, kurš pierāda angļu valodas zināšanas prasmes, kā arī, ja iepriekšējā izglītības pamatvaloda bijusi angļu).
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi 2021./2022. gadā: lasīt šeit
Augstskola
Iepriekšējais nosaukums:Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola (RISEBA)
Meža iela 3, Rīga, LV-1048
Tel:67500265; 26465351
E-pasts:riseba@riseba.lv  www.riseba.lv