Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola - Keramikas izstrādājumu dizains - Prof. vidējā izglītība pēc visp.vidējās izglītības

Keramikas izstrādājumu dizains
Uzņemšana:Plānota uzņemšana 2019./20. gadā
Ieraksts atjaunots:2019-05-22
Programmas veidsProfesionālā vidējā izglītība pēc vispārējās vidējās izglītības - 3.PKL (3.līmeņa profesionālā kvalifikācija) (35b)
Profesionālā kvalifikācijaMateriālu dizaina speciālists (3. PKL) Profesijas standarts
Izglītības dokuments Diploms par profesionālo vidējo izglītību;
Licence / akreditācijaVairāk par licencēšanu/akreditāciju lasīt šeit
Programmas kods35b214081
 
Ilgums2 gadi
Izglītības ieguves formaKlātiene dienas
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksaValsts budžets
GrantsMācību laikā audzēkņi saņem stipendiju
 
Programmas aprakstsMērķis - veidot audzēkņos izpratni par dizainu kā procesu, saprast, kā top lietas - no ideju skices līdz gatavam darbam, skicēt, projektēt tās ar dizaina un arhitektūras darbiem atbilstošām datorprogrammām, apgūt prasmes realizēt savu radošo ieceri ne tikai keramikas, bet dizaina risinājumam vispiemērotākajā materiālā.

Trauki, keramika arhitektūrā, interjerā un vidē, formas dizains. Iepazīstam mūsu arheoloģisko, etnogrāfisko un profesionālās mākslas mantojumu. Augsta līmeņa tehniskais aprīkojums ļauj strādāt ar jebkuru keramikas materiālu, visdažādākajās tehnikās. Lai rastu idejas īstenošanai atbilstošāko risinājumu, darbi tapuši keramikas ražotnēs, arī no plastmasas, organiskā stikla vai polimērkeramikas. Rīkojam radošās darbnīcas, īstenojam starptautiskus projektus un līdzdarbojamies keramikas procesos Latvijā, rīkojam audzēkņu darbu izstādes.

Absolventi ir sagatavoti studijām mākslā, dizainā vai arhitektūrā, arī ārzemēs, izmēģināt spēkus darba tirgū, strādājot ar keramikas materiāliem un formas dizainā.
Programmas mājaslapawww.rdmv.lv/lv/news/izglitiba/izglitibas-programmas908/keramikas-izstradajumu-dizains845
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība un priekšzināšanas mākslas nozarē
Profesionālās izglītības iestāde
Krišjāņa Valdemāra iela 139, Rīga, LV-1013
Tel:67360823  Fax:67360823
E-pasts:rdmv@rdmv.lv  www.rdmv.lv