Rīgas Stradiņa universitāte - Veselības komunikācija - Mag. studijas

Veselības komunikācija
Status:Jauna programma!
Uzņemšana:Uzņemšana 2020./21. gadā
Ieraksts atjaunots:2020-04-17
Programmas veidsMaģistra studiju programma
GrādsSociālo zinātņu maģistrs informācijas un komunikācijas zinātnēs
Izglītības dokuments Maģistra diploms;
Licence / akreditācijaSaskaņā ar Augstskolu likuma Pārejas noteikumu 48.p. studiju virziens akreditēts līdz 31.12.2020.
Programmas kods45321
 
Ilgums2 gadi
Studiju veidsPilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene
Kredītpunkti80
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksaRSU budžets vai par maksu: 2000 EUR gadā (2020./21.)
 
Programmas aprakstsProgramma sagatavo speciālistus ar teorētiskām zināšanām un profesionālām prasmēm komunikācijā, veselības socioloģijā, komunikācijas ētikā un psiholoģijā, veselības un sociālajā mārketingā un citās jomās. Šī ir starpdisciplināra programma, kuras saturā apvienotas divu zinātņu jomu – komunikācijas un sabiedrības veselības – kompetences.

Studiju process tiek īstenots interaktīvu lekciju, praktisku interaktīvu nodarbību vai semināru un studentu patstāvīgā darba formā. Gan lekcijās, gan nodarbībās tiek izmantotas visas RSU pieejamās modernās tehnoloģijas (piemēram, studiju kursā Veselības un slimības bioloģiskie aspekti studenti nodarbībās iepazīstas ar cilvēka ķermeņa uzbūves, fizioloģijas un histoloģijas pamatiem RSU Medicīnas izglītības un tehnoloģiju centrā, izmantojot mulāžas un simulatorus).

Studiju process tiek organizēts moduļu (ciklu) formā, sniedzot studentiem iespēju koncentrēties ne vairāk kā uz diviem studiju kursiem vienlaikus. RSU studiju process notiek individualizēti, mazās grupās (7–12 personas), sniedzot studentiem iespēju uzdot viņus interesējošus jautājumus, diskutēt ar docētāju un studiju biedriem. Studiju procesā tiek izmantota problēmcentrēta mācīšanās stratēģija. Visi studiju palīgmateriāli ir studentiem brīvi pieejami e-studiju vidē. Tajā atrodamas arī norādes par papildu informācijas avotiem dažādu tematu apguvei, kā arī materiāli pašvadītas mācīšanās veicināšanai (piemēram, mājās veicami praktiskie uzdevumi ar pašpārbaudes algoritmu).

Darba iespējas pēc studijām

Studiju programma sagatavo speciālistus darbam komunikācijas uzņēmumos, ar sabiedrības veselības aktivitāšu nodrošināšanu saistītajās valsts un pašvaldību iestādēs, valsts pārvaldes institūcijās, kuras nodarbojas ar veselības politikas izstrādi un īstenošanu, pacientu un veselības politikas nevalstiskajās organizācijās, mediju uzņēmumos un privātā biznesa organizācijās – medicīnas iestādēs, farmācijas kompānijās u. c.
Programmas mājaslapawww.rsu.lv/studiju-programma/veselibas-komunikacija
Iepriekšējā izglītība, prasībasOtrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība medicīnā, zobārstniecībā vai farmācijā vai bakalaura grāds veselības aprūpē, dabaszinātnēs, vides zinātnēs, pārtikas zinātnēs, sociālajās un humanitārajās zinātnēs. Eseja par uzņemšanas komisijas definētu tematu, kas saistīts ar veselību, veselīgu dzīvesveidu (rakstāma uz vietas uzņemšanas komisijas noteiktā datumā un laikā).
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2020./2021. gadā: lejupielādēt šeit
Augstskola
Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007
Tel:67409105; 67409075; 67409076 (studentu serviss)
E-pasts:rsu@rsu.lv  www.rsu.lv