Par NIID.LV

(NIID.LV) ir interneta vietne, kurā atrodama informācija par Latvijas izglītības iestāžu piedāvātajām izglītības iespējām.

Datubāzē iekļauta informācija par profesionālās izglītības programmām pamata un  vidējā izglītības pakāpē, par Latvijas augstskolu un koledžu piedāvātajām studiju iespējām, profesionālās ievirzes programmām un vispārējās izglītības programmām. Datubāzē atrodams arī augstskolu un koledžu pieaugušo izglītības piedāvājums.

Informācija par izglītības iespējām datubāzē tiek ievietota un atjaunota, sadarbojoties ar izglītības iestādēm. Informācijas ievietošanas NIID.LV datubāzē ir bez maksas.

Uzmanību! NIID.LV mājaslapā (datubāzē un citos mājaslapā atrodamos informācijas materiālos) atrodamās ziņas uzskatāmas tikai par informatīvu pakalpojumu, tās nav uzskatāmas par oficiālu vai valstiska rakstura informāciju. NIID.LV veidotāji veic darbības, lai mājaslapā atrodamā informācija ir patiesa tās publicēšanas brīdī, informācija tiek regulāri pārbaudīta un atjaunota. Taču NIID.LV nevar sniegt garantijas, ka informācija būs patiesa jebkurā un katrā laika brīdī. Tāpēc NIID.LV mājaslapā atrodamā informācija nevar kalpot par vienīgo pamatu mācību vai studiju izvēlē. Pirms šādu lēmumu pieņemšanas par studiju vai mācību izvēli, noteikti konsultējaties ar izvēlēto izglītības iestādi.

NIID.lV datubāzes mājaslapā arī pieejami resursi tālākās izglītības un karjeras lēmumu pieņemšanai – aktuālie informācijas apkopojumi par jauniešiem svarīgiem izglītības jautājumiem, bezmaksas e-konsultāciju pakalpojums  un infografikas karjeras plānošanai.NIID.LV uztur Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Vairāk par VIAA lasiet šeit.

NIID.LV kontaktinformācija

Tālr. 67358453.

e-pasts: info@niid.lv

Ieteikt rakstu