Vebinārs par jaunu pašizpētes rīku "NIID.lv karjeras izvēles testi”

Publicēts 2022. gada 21. septembrī

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) šī gada 26. septembrī plkst. 15:00 Zoom platformā organizēs tiešsaistes vebināru par jaunizveidoto pašizpētes rīku 9.-12. klašu skolēniem “NIID.lv karjeras izvēles testi”, kas ir pieejams mājaslapā https://testi.niid.lv.

Testi paredzēti kā palīglīdzeklis karjeras atbalsta nodrošināšanā pusaudžiem un jauniešiem, un tie izstrādāti sadarbībā ar klīnisko un veselības psiholoģi, karjeras konsultanti Martu Rubīnu un SIA “MIDIS”.

Vebināra tēmas:

  • Ievads (uzruna un informācija par ESF projektu);
  • Karjeras izvēles testu izstrāde un mērķis;
  • Karjeras izvēles testu demonstrācija, lietošanas iespējas un metodika.

Pasākumā aicināti piedalīties karjeras speciālisti, izglītības speciālisti, metodiķi, klašu audzinātāji, kā arī citi interesenti. Aicinām reģistrēties pasākumam, aizpildot pieteikuma anketu: https://bit.ly/3xFtD0q

Pieteikšanās pasākumam līdz š.g. 25. septembrim ieskaitot. Reģistrētie dalībnieki saņems uzaicinājumus uz pasākumu Zoom platformā. Pēc pasākuma būs pieejams vebināra ieraksts VIAA Youtube kontā. 

Karjeras izvēles testui tapuši Eiropas Savienības fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Ieteikt rakstu